Pogranicze AD-25 - Historia

Pogranicze AD-25 - Historia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Granica

Zaawansowany region osadnictwa i cywilizacji.

(AD-25: dp. 11755 (f.), 1,492' b. 69'6", dr. 27'3";
s. 18 tys.; kpl. 826; a. 1 5", 4 3'; kl. Klondike)

Frontier (AD-25) został zwodowany 25 marca 1945 roku przez stocznię Todd w San Pedro w Kalifornii; sponsorowany przez panią George M. Ravenscroft i oddany do służby 2 marca 1946, kapitan J.S. Crenshaw, dowódca.

Po rejsie próbnym Frontier spędził resztę 1946 roku obsługując różne jednostki 1. Floty. Jej dziewicza podróż zagraniczna zabrała ją na Daleki Wschód, gdzie od stycznia do maja 1947 działała w Service Division 32 w Yokosuka. Przeszła dezaktywację w Long Beach i została wycofana ze służby 29 września 1947.

11 listopada 1951 Frontier został ponownie przyjęty do służby pod dowództwem kapitana E. B. Pattersona i przystosowany do służby w siłach ONZ w Korei. Zaokrętował dowódcę, niszczyciela Flotylli 3, w dniu 21 maja 1952 roku w San Diego, a następnie udał się parą do Yokosuki, gdzie do grudnia świadczył usługi dla różnych jednostek oraz wsparcie logistyczne dla 7. Floty.

Po remoncie w stoczni Puget Sound Naval Shipyard podniosła kotwicę do swojej trzeciej zagranicznej podróży na zachodnim Pacyfiku. Ponownie świadczył usługi przetargowe na okręty 7. Floty, głównie w Yokosuka i działał jako okręt flagowy niszczyciela Flotylli 3. Wrócił na Long Beach 20 grudnia 1953 roku.

W lutym 1954 brał udział w ćwiczeniach i manewrach na Pacyfiku z TG 12.3. Po nich nastąpiła zmiana wyposażenia w Long Beach i wyjazd na Daleki Wschód na wycieczkę, która trwała do 7 grudnia 1954 roku, kiedy popłynął do domu.

Frontier świadczył usługi dla różnych jednostek w rejonie Long Beach do maja 1955 roku. 19 czerwca wyruszył do Yokosuki, gdzie zaokrętował dowódcę, niszczyciela Flotylli 3, i pełnił swoje ważne funkcje. Kolejny okres remontu w San Fransisco nastąpił po rozmieszczeniu na Dalekim Wschodzie, podczas którego okręt flagowy Frontier Commander Destroyer Flotilla Western Pacific (8 października 1956-25 marca 1957). Opuszczając Long Beach 3 lutego 1958, popłynął przez Pearl Harbor do Melbourne w Australii i wielu innych portów zawinięcia, gdzie opiekował się jednostkami floty.

Frontier ponownie pływał po wodach wschodnich od 16 września 1959 do 1 marca 1960. 15 marca 1960 został okrętem flagowym niszczyciela Flotylli 3, pozostając na Long Beach, by świadczyć usługi do 28 stycznia 1961, kiedy popłynął do Pearl Harbor.


Obejrzyj wideo: Kung POW! Commercial


Uwagi:

  1. Kagatilar

    Poufnie radzę spróbować przeszukać google.com

  2. Gauthier

    To samo...

  3. Uriah

    Czy ma analog?

  4. Luigi

    Przepraszam, ale moim zdaniem popełniane są błędy. Musimy omówić. Napisz do mnie w PM.

  5. Braeden

    Authoritative point of view, the temptation

  6. Ephron

    Bardzo dobre myślenie

  7. Trymian

    Będę wolny - na pewno napiszę co myślę w tej sprawie.



Napisać wiadomość